جزییات و شرایط دریافت وام و تسهیلات سفر بدون سود سفر کارت بانک مهر ایران

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

مشاغل خانگی و شرایط دریافت وام مشاغل خانگی

بانک مهر ایران با طرح تسهیلاتی تحت عنوان «سفر کارت»، به مشتریان برای سفر تسهیلات ارائه می‌دهد. این وام قرض الحسنه، بدون سود بوده و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد.

آن دسته از افرادی که مایل به دریافت وام سفر کارت هستند باید در یکی از شعب بانک مهر ایران سپرده گذاری قرض الحسنه افتتاح کنند. ضمنا باید سپرده گذاری داشته باشند و مبلغ سپرده آن‌ها لااقل 20 درصد مبلغ کل وام را شامل شود. پس می‌توان گفت مبلغ سپرده گذاری تعیین کننده مبلغ وام و تسهیلات است. به علاوه شرایط متقاضی برای دریافت این وام مدنظر است و مبلغ با توجه به این مورد هم تعیین می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت سفر کارت به شش ماه می‌رسد.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، که با نام بانک مهر ایران نیز شناخته می‌شود، یک بانک ایرانی است که به ارائه خدمات مالی و بانکداری با تمرکز بر قرض‌الحسنه می‌پردازد. این بانک در سال ۱۳۸۶ تاسیس شد و هدف اصلی آن ارائه وام‌های بدون بهره و کمک به افراد نیازمند است. بانک مهر ایران با داشتن شعب مختلف در سراسر کشور، به ارائه خدمات بانکی متنوعی از جمله افتتاح حساب، اعطای وام قرض‌الحسنه، کارت‌های بانکی، و خدمات آنلاین می‌پردازد.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و قیمت خط تولید اسانس گيري و توليد عرقيات انواع گل و گياهان ، استخراج عصاره و ماده موثره گياهان و روغن معطر و گلاب ، در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات