ثبت نام وام و تسهیلات جدید طرح پیام بانک اقتصاد نوین با سود متغیر

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری با سود 50 درصد و سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

کلیه پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی و درگاه‌های پرداخت اینترنتی متصل به سپرده‌های بانک اقتصاد نوین که مایل به دریافت وام از این مجموعه هستند می‌توانند برای تسهیلات «پیام» مراجعه کنند. این افراد باید گذشته از پایانه‌های مذکور دارای سپرده‌های قرض الحسنه جاری باشند.

تسهیلات طرح پیام تحت عقود مرابحه اقساطی و قرض الحسنه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود. سود این تسهیلات با توجه به قرارداد منعقده متفاوت است و چهار یا 18 یا 23 درصد اعلام شده است. متقاضیان دریافت وام و تسهیلات مذکور به منظور گرفتن این وام باید جواز کسب یا سند ملکی و اجاره نامه ارائه بدهند. لازم به ذکر است که امکان واگذاری امتیاز برای دریافت تسهیلات به غیر برای اشخاص حقیقی و حقوقی با معرفی نامه کتبی از طرف صاحب حساب امکان پذیر است.

متقاضیان حقیقی باید اسکن صفحات شناسنامه و کارت ملی، تصویر گواهی تاییدیه شبا و شماره رهگیری پرونده مالیاتی را ارائه دهند. متقاضیان نیز باید اسکن صفحات شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضا، تصویر گواهی تاییدیه شبا مربوط به کسب و کار، تصویر آخرین گواهی رسمی، اساسنامه شرکت، اسکن اجاره نامه یا سند ملکی و شماره رهگیری پرونده مالیاتی داشته باشند.

بانک اقتصاد نوین چه نوع خدماتی ارائه می‌دهد؟

بانک اقتصاد نوین، یکی از بانک‌های خصوصی ایران، طیف گسترده‌ای از خدمات بانکی را ارائه می‌دهد. این خدمات شامل موارد زیر می‌شود:

1. خدمات سپرده‌گذاری: شامل افتتاح حساب‌های پس‌انداز، جاری، سپرده‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت.

2. خدمات تسهیلاتی: اعطای انواع وام‌ها و تسهیلات به اشخاص حقیقی و حقوقی.

3. خدمات کارت: صدور کارت‌های اعتباری، کارت‌های هدیه و کارت‌های بانکی مختلف.

4. خدمات الکترونیکی: اینترنت بانک، موبایل بانک، تلفن بانک و سامانه‌های خودپرداز و پایانه‌های فروش.

5. خدمات ارزی: انجام عملیات ارزی، صدور حواله‌های ارزی، افتتاح حساب‌های ارزی و تسهیلات ارزی.

6. خدمات سرمایه‌گذاری: ارائه مشاوره و خدمات مرتبط با سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی و بورس.

7. خدمات بیمه: ارائه انواع بیمه‌های بانکی و مالی.

این بانک همچنین به شرکت‌ها و کسب‌وکارها خدمات خاصی مانند مدیریت مالی، ارائه تسهیلات سرمایه در گردش، و خدمات مرتبط با تجارت بین‌المللی ارائه می‌دهد.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و خط تولید ماکارونی - پاستا - لازانیا - نودل ، در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات