تسهیلات بانکی به ۹ هزار مددجوی البرز پرداخت شد

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

مدیر صندوق امداد ولایت البرز گفت: امسال رقمی معادل ۱۳۱ میلیارد و ۷۸۴ میلیون تومان تسهیلات به ۹ هزارمددجوی کمیته امداد و نیازمندان البرز پرداخت‌ شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین فرسود روز شنبه در نشست بررسی نیازهای مالی مددجویان البرز با اشاره به اینکه تسهیلات قرض‌الحسنه مددجویان و سایر نیازمندان از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، بانک مهر و رسالت پرداخت می‌شود، افزود: این تسهیلات نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد رشد داشته است.

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت البرز درباره آخرین آمار مشتریان صندوق استان گفت: در زمان حاضر بیش از۷۸ هزار مشتری از خدمات صندوق استفاده می‌کنند، صندوق به شبکه شتاب کشوری وصل است و خدمات بانکی را به صورت ۲۴ ساعته به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

وی با اعلام اینکه صندوق‌های خانگی و محلی، مؤسسات خیریه، مساجد و شرکت‌ها و واحدهای تولیدی می‌توانند با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت تسهیلات کارکنان و اعضای خود را از این طریق پرداخت کنند ، افزود: تسهیلات صندوق امداد ولایت در ۶ سرفصل کارگشایی، ودیعه مسکن، تعمیرات ساختمان و احداث مسکن، اشتغال و کارآفرینی، تسهیلات درمانی و فرهنگی برای دانشجویان و دانش آموزان پرداخت می‌شود.

فرسود با اشاره به اینکه وام‌ها تا سقف ۱۰میلیون تومان بدون کارمزد و بیش از این مبلغ نیز سه درصد یک‌بار کارمزد دارد تأکید کرد: وام‌های مددجویی تا ۱۰ میلیون تومان بدون ضامن و تا ۵۰ میلیون تومان با یک چِک یا گواهی کسر از حقوق پرداخت می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و دعوت از عموم مردم برای افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت، افزود: داشتن مجوز از بانک مرکزی، اتصال به شبکه شتاب، صدور آنی کارت‌بانکی و قابلیت استفاده از اینترنت بانک و همراه بانک ازجمله مزایای حساب‌های صندوق امداد ولایت است.

کمیته امداد استان البرز ۵۳ هزار مددجو دارد.


لیست مقالات