هفت هزار طرح برای اخذ تسهیلات تبصره ۱۶ به بانک‌های عامل یزد معرفی شدند

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: از محل تسهیلات تبصره ۱۶ مبلغ ۱۴ هزار و ۲۵۸ میلیارد ریال سهم استان است که تاکنون نزدیک به هفت هزار طرح با مبلغ ۷هزار و ۹۳۸ میلیارد ریال جهت اخذ تسهیلات به بانک معرفی شده اند.

به گزارش رور سه شنبه روابط عمومی این اداره کل، محمدرضا فلاحتی در جلسه هماهنگی تسریع در پرداخت تسهیلات جزء ۲ بند (ب) تبصره ۱۶ افزود: نیازمند همکاری و تعامل بیشتر بانکهای استان و دستگاه های اجرایی در اعطای تسهیلات هستیم تا بتوانیم فرآیند اجرای طرح و پرداخت تسهیلات را سرعت ببخشیم.

وی ادامه داد: تسهیلات تبصره ۱۶ تحت عنوان وام اشتغال زایی مشاغل خانگی است که شرایط اخذ آن استخدام نبودن، فاقد بیمه بودن، ایجاد اشتغال پایدار به میزان تسهیلات دریافتی و اینکه متقاضیان دریافت تسهیلات باید در دهک یک تا پنج بوده و داشتن کارت پایان خدمت هم برای متقاضیان مرد ضروری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد خاطرنشان کرد: اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت های تعاونی در حوزه فعالیت اقتصادی می توانند تقاضای تسهیلات قرض الحسنه از محل منابع قانون یاد شده برای اجرای طرح سرمایه گذاری اشتغال را از دستگاه های مربوطه پیگیری نمایند.


لیست مقالات