ثبت نام وام و تسهیلات 300 میلیون تومانی بدون سود طرح سپاس سپهر بانک صادرات

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

صندوق کارآفرینی امید ، ثبت نام و شرایط وام صندوق کارآفرینی امید

بانک صادرات ایران به منظور متنوع کردن سبد محصولات خود و تلاش برای پیشبرد مسئولیت‌های اجتماعی، اقدام به طراحی طرح تسهیلاتی «سپاس سپهر» کرده است. سقف تسهیلات این طرح به 300 میلیون تومان می‌رسد.

افرادی که به دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک صادرات تمایل دارند باید در سپرده قرض الحسنه خود حداقل مبلغ 10 میلیون تومان نگهداری کنند و سپس برای تسهیلات درخواست بدهند. ضمنا لازم است که این مبلغ پول حداقل به مدت دو ماه و حداکثر به مدت 12 ماه در حساب فرد باقی بماند. افراد برای دریافت این وام نیاز به ضامن رسمی دارند و باید توان بازپرداخت اقساط تسهیلات را طی 36 ماه داشته باشند. لازم به ذکر است که تسهیلات مذکور بدون سود بوده و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد.

با توجه سقف وام و تسهیلات، کارمزد تعیین شده و زمان پرداخت اقساط، مقدار هر قسط به 8 میلیون و 857 هزار و 196 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 18 میلیون و 859 هزار و 38 تومان خواهد بود. جمع رقم وام و سود آن نیز 318 میلیون و 859 هزار و 38 تومان اعلام شده است.

آشنایی جزئی با بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران، یکی از بانک‌های تجاری بزرگ ایران است که در سال ۱۳۳۱ تأسیس شد. این بانک با ارائه خدمات مختلف بانکی از جمله حساب‌های جاری، پس‌انداز، تسهیلات اعتباری، کارت‌های بانکی و خدمات بانکداری الکترونیکی، به مشتریان خود خدمات مالی ارائه می‌دهد. بانک صادرات همچنین دارای شعب متعددی در سراسر ایران و در برخی از کشورهای دیگر است. این بانک نقش مهمی در اقتصاد ایران ایفا می‌کند و از طریق ارائه تسهیلات به بخش‌های مختلف اقتصادی، به توسعه و رشد اقتصادی کشور کمک می‌کند.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و  خط تولید اتوماتیک برقی کشتارگاه دام سنگین و سبک و بسته بندی لاشه گوشت ، در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات