وام و تسهیلات فوری 50 میلیون تومانی طرح آینده داران بانک آینده با مبلغ اقساط

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

پرسودترین خط تولید در ایران

افرادی که مایل به دریافت وام 50 میلیون تومانی طرح «آینده داران» از بانک آینده برای خرید کالا و محصولات مختلف هستند باید در این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی، بلندمدت یا قرض الحسنه جاری داشته باشند. متقاضیان دریافت این تسهیلات نیازی به ارائه ضامن نیز ندارند.

افرادی که به دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک آینده تمایل دارند با این مبلغ تنها می‌توانند از فروشگاه‌های ایران مال خرید داشته باشند. این وام بدون ضامن سود متغیری دارد که با توجه به دوره بازپرداخت مشخص می‌شود. در صورتی که دوره بازپرداخت شش ماهه باشد، سود این تسهیلات هفت درصد خواهد بود و اگر مدت زمان بازپرداخت 24 ماه تعیین شود، سود وام و تسهیلات به 23 درصد خواهد رسید. بانک برای ضمانت بازپرداخت اقساط این تسهیلات سپرده متقاضی را مسدود کرده و با توجه به اعتبار شغلی وی وام را پرداخت می‌کند. در صورتی که متقاضی وام کارمند دولتی باشد، سپرده وی مسدود نشده و تنها با ارائه یک معرفی نامه از محل کار خود امکان دریافت این وام را دارد.

با در نظر گرفتن حداکثر مبلغ وام، سود هفت درصدی و بازپرداخت شش ماهه، میزان هر قسط 6 میلیون و 803 هزار و 437 تومان است. کل سود وام به 820 هزار و 625 تومان می‌رسد و جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز 40 میلیون و 920 هزار و 625 تومان خواهد بود.

آشنایی جزیی با بانک آینده

بانک آینده یکی از بانک‌های خصوصی در ایران است که در زمینه ارائه خدمات مالی و بانکی فعالیت می‌کند. این بانک در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد و پس از ادغام چند موسسه مالی و اعتباری به وجود آمد. بانک آینده با هدف ارائه خدمات متنوع بانکی به مشتریان حقیقی و حقوقی، به ویژه در حوزه‌های تجاری و اقتصادی فعالیت می‌کند.

خدمات ارائه شده توسط بانک آینده شامل انواع حساب‌های پس‌انداز و جاری، وام‌های شخصی و تجاری، کارت‌های اعتباری و نقدی، خدمات بانکی الکترونیکی، سرمایه‌گذاری و بیمه‌های بانکی است. همچنین این بانک در زمینه تامین مالی پروژه‌های بزرگ و حمایت از کسب‌وکارهای کوچک و متوسط نیز فعال است.

بانک آینده تلاش دارد تا با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و ارائه خدمات متنوع و به‌روز، رضایت مشتریان خود را جلب کند و سهم بیشتری از بازار بانکی کشور را به خود اختصاص دهد.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و خط تولید سرم سازی ، در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات