معاون استاندار بوشهر: شهید خدمت آیت‌الله رییسی فرهنگ جهادی را نهادینه کرد

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

نحوه دریافت وام و تسهیلات از صندوق توسعه ملی

علی باستین " روز پنجشنبه در جمع مسوولان اقتصادی استان بوشهر با تسلیت شهادت جانسوز آیت‌الله رییسی؛ رییس‌جمهور، وزیر امور خارجه و دیگر شهدای سانحه بالگرد در آذربایجان شرقی گفت: شهید خدمت آیت‌الله رییسی در توجه به مشکلات بخش‌های مختلف جامعه و تحقق مطالبات مردم از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کرد و در راه خدمت به مردم و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران به شهادت رسید.

وی افزود: پنج هزارو ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات خرد قرض‌الحسنه از دی ماه سال ۱۴۰۲ تاکنون در طرح‌های اشتغال‌زایی استان بوشهر پرداخت شده است.

باستین با اشاره به اینکه مهلت پرداخت این وام و تسهیلات تا پایان خرداد سال جاری است تصریح کرد: بانک‌های توسعه تعاون، پست بانک، ملی، ملت، تجارت و پارسیان در مقایسه با سایر بانک‌ها با بیشترین پرداختی از سهم ابلاغی نقش مهمی در تحقق برنامه‌های اشتغال در استان داشته‌اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر ادامه داد: ۳۱ خرداد آخرین مهلت در پرداخت تسهیلات جزو ۳ تبصره ۱۸ قانون بودجه تعیین شده که لازم است بانک‌های عامل در زمان باقیمانده همکاری تمام وقت با متقاضیان داشته باشند تا جذب حداکثری این تسهیلات رقم بخورد.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و تجهیزات ، لوازم ، دستگاههای خط تولید و ماشین آلات کارخانه آسفالت ، در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات