ثبت نام وام و تسهیلات 300 میلیون تومانی بدون سود طرح افق بانک رفاه با اقساط 5 میلیونی

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

کد آیسیک ISICS ، سامانه استعلام و دریافت کد آیسیک اصناف و مالیاتی

آن دسته از افرادی که مشتری بانک رفاه هستند و به دریافت وام قرض الحسنه از این بانک تمایل دارند، می‌توانند برای تسهیلات «افق» این مجموعه درخواست بدهند. البته به منظور درخواست برای این وام سپرده قرض الحسنه لازم است.

افرادی که به دریافت وام 300 میلیون تومانی طرح «افق» بانک رفاه تمایل دارند باید علاوه بر داشتن سپرده قرض الحسنه مبلغ 20 میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. همچنین باید یک ماه از مدت زمان نگهداری این مبلغ در حسابشان بگذرد تا امکان درخواست وام و تسهیلات مذکور را داشته باشند. افرادی که به دریافت این وام تمایل دارند باید ضامن رسمی ارائه دهند. به علاوه باید اعتبار شغلی ایشان نزد بانک تایید شود. این وام با کارمزد چهار درصدی به متقاضیان واجد شرایط تعلق می‌گیرد و زمان بازپرداخت آن نیز حداکثر 60 ماه است.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت، مشتریان باید خود را برای پرداختن اقساط 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومانی آماده کنند. کل سود تسهیلات مذکور 36 میلیون تومان بوده و جمع رقم وام و سود آن به 336 میلیون تومان می‌رسد.

تسهیلات بانک رفاه کارگران برای اقشار مختلف جامعه

بانک رفاه کارگران یکی از بانک‌های ایران است که انواع مختلفی از تسهیلات و وام‌ها را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برخی از این تسهیلات شامل موارد زیر هستند:

1. تسهیلات خرید مسکن: این تسهیلات به منظور کمک به مشتریان برای خرید خانه و ملک ارائه می‌شود.

2. تسهیلات تعمیرات و بهسازی مسکن: این نوع تسهیلات برای تعمیر و بهبود وضعیت مسکن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3. تسهیلات خودرو: بانک رفاه وام‌هایی را برای خرید خودرو نیز ارائه می‌دهد.

4. تسهیلات ازدواج: وام‌هایی که به زوج‌های جوان برای کمک به هزینه‌های ازدواج ارائه می‌شود.

5. تسهیلات تحصیلی: برای کمک به دانشجویان و دانش‌آموزان برای پوشش هزینه‌های تحصیلی.

6. تسهیلات کارت اعتباری: ارائه کارت‌های اعتباری با تسهیلات مالی خاص.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و خط تولید سیستم گریدینگ میوه های هسته دار ، در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات