ثبت نام وام و تسهیلات خاص 100 میلیون تومانی طرح تامین رفاه بانک رفاه با مبلغ اقساط

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری با سود 50 درصد و سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

کارکنان شاغل در وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی، شرکت‌های زیرمجموعه شستا، سازمان بهزیستی و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور که در بانک رفاه کارگران حساب دارند، امکان استفاده از وام طرح «تامین رفاه» این مجموعه را دارند. مبلغ این وام حداکثر 100 میلیون تومان است.

آن دسته افراد واجد شرایطی که به دریافت وام 100 میلیون تومانی علاقمندند بهتر است با در دست داشتن مدارک مربوط به حساب جاری خود، به شعبه‌ای که در آن سپرده دارند مراجعه کنند تا به تکمیل فرم قرارداد تسهیلات بپردازند. لازم به ذکر است که به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی داشت و ضمنا وام گیرنده باید حداقل 10 درصد مبلغ وام را از قبل آماده کرده و به بانک ارائه بدهد تا پایان پرداخت اقساط به عنوان تضمین دیگر مسدود شود. این تسهیلات با سود 23 درصدی به مشتری پرداخت می‌شود. ضمنا این وام و تسهیلات باید حداکثر طی 36 ماه بازپرداخت شود.

با در نظر گرفتن مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط به 3 میلیون و 870 هزار و 972 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 39 میلیون و 354 هزار و 998 تومان بوده و جمع رقم وام و سود آن نیز 140 میلیون و 64 هزار و 998 تومان است.

بانک رفاه چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

بانک رفاه کارگران یکی از بانک‌های ایران است که انواع مختلفی از تسهیلات و وام‌ها را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برخی از این تسهیلات شامل موارد زیر هستند:

1. تسهیلات خرید مسکن: این تسهیلات به منظور کمک به مشتریان برای خرید خانه و ملک ارائه می‌شود.

2. تسهیلات تعمیرات و بهسازی مسکن: این نوع تسهیلات برای تعمیر و بهبود وضعیت مسکن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3. تسهیلات خودرو: بانک رفاه وام‌هایی را برای خرید خودرو نیز ارائه می‌دهد.

4. تسهیلات ازدواج: وام‌هایی که به زوج‌های جوان برای کمک به هزینه‌های ازدواج ارائه می‌شود.

5. تسهیلات تحصیلی: برای کمک به دانشجویان و دانش‌آموزان برای پوشش هزینه‌های تحصیلی.

6. تسهیلات کارت اعتباری: ارائه کارت‌های اعتباری با تسهیلات مالی خاص.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و تجهیزات ، لوازم ،تجهیزات ، لوازم و دستگاههای سنگبری  در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات