پرداخت بیش از ۱۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک کشاورزی استان بوشهر

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

 مدیرشعب بانک کشاورزی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، این بانک موفق به پرداخت ۱۷ هزار و ۴۸۲ میلیارد ریال تسهیلات به ۱۰ هزار و ۳۵۳ نفر از متقاضیان شده است.

عباس قائدی زاده روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: ۹۰درصد از کل تسهیلات پرداختی به صورت تخصصی در بخش کشاورزی و صنایع وابسته بوده است.

وی افزود: از این میزان تسهیلات، یک‌هزار و ۸۱۸ میلیارد ریال تسهیلات در بخش زراعت به یک‌هزار و ۲۴۱ متقاضی ، مبلغ ۶۱۶ میلیارد ریال تسهیلات باغداری به تعداد ۶۴۶ نفر از متقاضیان و مبلغ ۲۷ میلیارد ریال تسهیلات در بخش مکانیزاسیون پرداخت شده است .

مدیرامور شعب بانک کشاورزی استان بوشهر تصریح کرد: همچنین پنج‌هزار و ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات در بخش دامداری، طیور، شیلات و زنبور عسل به دوهزار و ۱۹ متقاضی، سه هزار و ۱۹ میلیارد ریال تسهیلات در زیر بخش صنایع تبدیلی به ۸۰۰ نفر از متقاضیان پرداخت شده است.

قائدی زاده عنوان کرد: در بخش بازرگانی و خدمات کشاورزی چهار هزار و ۷۷۷ میلیارد ریال تسهیلات به سه هزار و هفده نفر، ۲۱۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به ۲۴۷ نفر متقاضی از مددجویان کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، بهزیستی و مشاغل خانگی و ۲۲۰ میلیاردریال تسهیلات در بخش آب و خاک و کشت گلخانه ای و با هدف توسعه این نوع کشت در جهت تولید محصولات کشاورزی پرداخت شده است که این تسهیلات منجر به احداث و بهره برداری از ۶۸ طرح در استان بوشهر شده است .

وی تاکید کرد : پرداخت تسهیلات ازدواج به تعداد ۶۴۳ نفر از متقاضیان به میزان ۸۸۲ میلیارد ریال ، ۴۲۵ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری به تعداد ۹۳۵ نفر و سایر تسهیلات خارج از بخش به مبلغ ۴۴۱ میلیارد ریال به تعداد ۷۳۲ نفر از دیگر اقدامات بانک کشاورزی استان بوشهر از اول سال تاکنون بوده است.


لیست مقالات