بهترین شرکت وارد کننده ماشین آلات صنعتی به ایران

اگر شما قصد دارید تا ماشین صنعتی خریداری کنید، باید بهترین شرکت وارد کننده ماشین آلات صنعتی به ایران را بدانید.


توضیحات بیشتر

با بیشتر شدن کارخانه ها و خط تولید کشور ایران، نیاز به ماشین آلات صنعتی امروزه به بیشترین زمان خود رسیده است. زیرا در تولید بسیاری از محصولات و آماده کردن خدمات، استفاده از این ماشین آلات ها بسیار به صرفه جویی زمان کمک می کند. در واقع پایه و اساس کار خیلی از کارخانه ها، این ماشین های صنعتی می باشد. اما به دلیل محدودیت های کشور، بیشتر این ماشین آلات از کشورهای دیگر وارد کشور می شود. از همین رو برخی از کمپانی ها به عنوان وارد کننده ماشین آلات صنعتی به کشور در حال فعالیت هستند.

بهترین شرکت وارد کننده ماشین های صنعتی به ایران

در واقع شرکت های زیادی این ماشین آلات را به کشور وارد می کنند. از آنجایی که وارد کردن این ماشین ها به دلیل قیمت بالا، مشکلات ارزی و … ساده نیست، هر کمپانی که در این حوزه فعالیت می کند تجربه و مهارت زیادی دارد. شرکت سالینام هم به عنوان یکی از شرکت های وارد کننده ماشین آلات صنعتی به ایران فعالیت می کند و محصولات مختلفی را به متقاضیان عرضه می کند. شما می توانید برای برقراری ارتباط با مشاوران کمپانی سالینام، با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

بهترین شرکت وارد کننده ماشین آلات صنعتی به ایران
بهترین شرکت وارد کننده ماشین آلات صنعتی به ایران 

ماشین های صنعتی از کدام کشور وارد ایران می شود؟

شرکت های وارد کننده هر کدام با توجه به شرایط و موجودی محصولات، ماشین های صنعتی را از کشورهای مختلف به ایران می رسانند. اما برخی کشورها بیشترین صادرات ماشین های صنعتی به ایران را دارند. این کشورها به شرح زیر می باشند:

 • چک
 • آلمان
 • ایتالیا
 • چین
 • امارات
 • کره جنوبی
 • ترکیه

البته به غیر از موارد بالا، کشورهای دیگری هم هستند که ماشین های صنعتی را به ایران صادر می کنند. ولی معمولا شرکت های وارد کننده ماشین آلات صنعتی به ایران، از کشورهای نام برده محصولات را به بازار تزریق می کنند.

تولید ماشین های صنعتی در ایران

یک نکته بسیار مهم در مورد ماشین آلات صنعتی این است که فقط از کشورهای دیگر تهیه نمی شود. بلکه شرکت های مختلفی هستند که در حال تولید این ماشین ها می باشند. ماشین های صنعتی که در ایران تولید می شوند، به دلیل وجود سازنده آنها در ایران مزایایی همچون ارزان تر بودن، پاسخگویی بهتر فروشنده و … دارد. شرکت سالینام یکی از تولید کننده های ماشین آلات صنعتی در ایران می باشد. شما می توانید محصولات شرکت را در قسمت خدمات مشاهده کنید.

بیمه ماشین آلات صنعتی وارداتی

ماشین های صنعتی قیمت بسیار زیادی دارند. از آنجایی هم که این ماشین آلات از کشورهای دور وارد می شوند، ممکن است در مسیر ورود به کشور آسیب ببیند. اینگونه ضرر زیادی ممکن است به محصول وارد شود. اما اگر محصول بیمه شود، نگرانی در این مورد تا حدودی کم می شود. پس برای سفارش محصول به یک شرکت وارد کننده ماشین آلات صنعتی، دقت کنید آن کمپانی بیمه دارد یا خیر.

بیمه ماشین آلات صنعتی وارداتی
بیمه ماشین آلات صنعتی وارداتی

شرکت فروش ماشین آلات صنعتی

سالینام یکی از شرکت های معتبر در حوزه ماشین آلات صنعتی می باشد که این محصولات را به متقاضیان عرضه می کند. ما به عنوان شرکت فروش ماشین آلات صنعتی کیفیت و سلامت محصولات خود را ضمانت می کنیم. شما می توانید محصولات وارداتی و یا محصولات ساخته شده به دست مهندسان ایرانی را از طریق همین سایت سفارش دهید.

جمع بندی

ماشین های صنعتی، عملکرد تولیدی را بهبود داده و به افزایش بهره وری کمک کرده اند. انتخاب و استفاده از ماشین آلات صنعتی با کیفیت و به روز، یکی از چالش های اساسی برای صنایع مختلف است. در اینجاست که شرکت های وارد کننده ماشین آلات صنعتی نقش بسیار مهمی در ارتقا فناوری و بهبود فرآیندهای تولیدی دارند.

سوالات متداول

 1. بهترین شرکت واردکننده ماشین های صنعتی کدام اند؟
  شرکت های زیادی در این صنعت وجود دارند، اما شرکت سالینام سعی دارد تا با ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز، بهترین تجربه را برایشان رقم بزند.
 2. ماشین های صنعتی در ایران هم تولید می شوند یا نه؟
  بله، ماشین های صنعتی که در ایران تولید می شوند، با توجه به اینکه سازنده آنها در ایران است، مزایایی همچون ارزان تر بودن، پاسخگویی بهتر فروشنده و … دارد.
 3. چرا بیمه ماشین آلات صنعتی وارداتی مهم است؟
  از آنجایی که ماشین آلات صنعتی وارداتی که از کشورهای دیگر به ایران وارد میشوند هزینه زیادی دارد، و برای اینکه از سلامت کامل دستگاه ها مطمئن باشید، باید دستگاه ها بیمه باشند تا نگرانی ای در این باره نداشته باشید.


لیست مقالات