بانک کشاورزی ۱۷۲هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرد

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

رییس هیات مدیره بانک کشاورزی گفت: امسال بیش از یک میلیون فقره تسهیلات به ارزش حدود ۱۷۲ هزار میلیارد تومان از سوی این بانک پرداخت شد که ۶۴ هزار میلیارد تومان بیشتر از تسهیلات پارسال بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، وهب متقی‌نیا روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیر شعب بانک کشاورزی استان قزوین افزود: بانک کشاورزی به تولیدکنندگان کشاورزی اختصاص داشته و وظیفه تامین مالی فعالان این بخش را برعهده دارد.
متقی نیا تصریح کرد: حمایت از کشاورزان و دامداران رسالتی است که برعهده ماست و باید برای آن برنامه‌ریزی کنیم زیرا تامین امنیت غذایی جامعه در گرو این اتفاق است.
متقی‌نیا اضافه کرد: بانک کشاورزی همواره در کنار دولت بوده و امسال نزدیک به ۱۵ هزار میلیارد تومان برای خرید تضمینی گندم پرداخت کردیم و این درحالی است که کل سهم نظام بانکی ۳۰ هزار میلیارد تومان بود که نشان دهنده مشارکت ۵۰ درصدی این بانک است.
وی تاکید کرد: امسال علی‌رغم همه موانع و مشکلات به وظایف و تکالیف خود در بخش‌های مختلفی چون خرید نهاده‌ها نیز عمل کرده ایم.
رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی با اشاره سهم بالای بانک کشاورزی در تامین مالی فعالان کشاورزی در استان ها،گفت: بانک کشاورزی استان قزوین در سال جاری بیش از ۱۶ هزار فقره تسهیلات به میزان ۲۱ هزار میلیارد ریال پرداخت کرد.

در پایان این مراسم از موسی رمرودی مدیر قبلی تجلیل و اصغر حیدری به عنوان مدیر شعب بانک کشاورزی قزوین معرفی شد.


لیست مقالات