ثبت نام وام و تسهیلات فوری 100 میلیون تومانی طرح کالا نو بانک تجارت با مبلغ اقساط

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

ابلاغ سهمیه تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی به بانکهای عامل توسط بانک مرکزی شرایط ثبت نام و دریافت وام و تسهیلات

بانک تجارت در راستای افزایش قدرت خرید مشتریان و حمایت از کالای داخلی باکیفیت، طرح تسهیلاتی «کالا نو» را ارائه داده است. براساس این طرح تسهیلاتی، مشتریان این امکان را دارند تا سقف اعتبار تعیین شده را برای خرید کالاها و محصولات مورد نیاز خود از فروشگاه‌های طرف قرارداد این بانک صرف کنند.

این وام در سه مبلغ 20 میلیون، 50 میلیون و 100 میلیون تومان ارائه شد و افرادی امکان استفاده از آن را دارند که قبلا آن را دریافت نکرده باشند. افراد به منظور استفاده از این تسهیلات باید در یکی از شعبه‌های این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند.

اشخاصی که مایل به دریافت این وام هستند باید دارای رتبه اعتباری آ یا بی بوده و چک دیجیتال و سفته الکترونیکی هم داشته باشند. بعد از دریافت این وام و خرید کالاها و محصولات مورد نیاز، ظرف مدت 24 ماه امکان بازپرداخت اصل و سود آن وجود دارد.

مجموعه‌های گلدیران، پاکشوما، مادیران، بلانتون، کویرموتور، ایران دوچرخ، یوروپلاس و دیپوینت طرف قرارداد بانک تجارت هستند و امکان خرید تولیدات این مجموعه‌ها با استفاده از وام و تسهیلات مذکور وجود دارد.

تسهیلات بانک تجارت

بانک تجارت ایران یکی از بانک‌های بزرگ کشور است که طیف گسترده‌ای از تسهیلات و خدمات بانکی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این تسهیلات شامل موارد زیر می‌شوند:

1. تسهیلات قرض‌الحسنه: این تسهیلات بدون سود و با کارمزد کم برای مقاصد مختلف از جمله ازدواج، تحصیل، درمان و سایر نیازهای ضروری ارائه می‌شود.

2. تسهیلات خرید مسکن: این تسهیلات به منظور کمک به مشتریان در خرید، ساخت یا تعمیر مسکن ارائه می‌شود و معمولاً با نرخ سود و دوره بازپرداخت مشخص همراه است.

3. تسهیلات خرید خودرو: بانک تجارت برای مشتریان خود وام‌هایی جهت خرید خودرو با شرایط و نرخ بهره مشخص فراهم می‌کند.

4. تسهیلات بازرگانی و صادراتی: این تسهیلات به بازرگانان و شرکت‌های صادرکننده جهت تسهیل در امور تجاری و صادراتی ارائه می‌شود و شامل اعتبارات اسنادی، ضمانت‌نامه‌ها و تسهیلات ارزی می‌باشد.

5. تسهیلات سرمایه در گردش: این تسهیلات برای کمک به شرکت‌ها و کسب‌وکارها در تأمین نیازهای مالی کوتاه‌مدت و میان‌مدت مانند خرید مواد اولیه، پرداخت هزینه‌های جاری و... در نظر گرفته شده است.

6. تسهیلات مشارکت مدنی: این نوع تسهیلات برای مشارکت در پروژه‌های مختلف اقتصادی، تجاری و صنعتی استفاده می‌شود که بانک و مشتری به صورت مشترک در پروژه مشارکت می‌کنند.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و خط تولید قارچ دکمه ای ، در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات