در بانک سپه ایلام بیش از یک هزار فقره وام فرزندآوری و ازداوج پرداخت شد

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

نحوه دریافت وام و تسهیلات از صندوق توسعه ملی

"روح اله بهمنی" اظهار کرد: سال گذشته ۲۵۰ میلیارد ریال در حوزه فرزندآوری و ۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش ازدواج به متقاضیان از طریق شعب این بانک در استان پرداخت شده و در مجموع به متقاضیان ۸۸۶ پرونده وام ازدواج و ۴۴۳ پرونده وام فرزندآوری در این بانک تسهلات پرداخت شده است.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغالزایی، ابراز کرد: از تعداد ۱۴۲ طرح اشتغال‌زایی مربوط به مددجویان کمیته امداد، تسهیلات ۱۲۴ طرح پرداخت شده و تسهیلات ۱۸ طرح دیگر نیز به زودی پرداخت می‌شود.

به گفته بهمنی ۳۸۰ میلیارد ریال تسهیلات مسکن روستایی و ۳۱۰ میلیارد ریال متمم مسکن روستایی نیز به متقاضیان این بخش و ۲۸۰ میلیارد ریال تسهیلات ساخت مسکن ایثارگران از طریق شعب این بانک در استان پرداخت شده است.

وی در مورد پرداخت وام و تسهیلات در حوزه اشتغال‌زایی طرح‌های مربوط به بسیج سازندگی نیز، افزود: از محل تبصره ۱۸ برای ۱۲۵ شغل در قالب ۱۲ طرح ۱۸۰ میلیارد ریال وام پرداخت شد و سربازان وظیفه مهارت دیده نیز بعد از پایان خدمت سربازی با ارائه ۱۲۲ طرح اشتغالزا مبلغ ۱۸۳ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.

بهمنی با بیان اینکه بانک سپه ۴۱ شعبه با ۴۸۴ نفر نیرو در سراسر استان دارد، تصریح کرد: این بانک بیشترین و سهل‌ترین نقاط دسترسی بانکی برای خدمات‌رسانی به مردم استان را دارد.

وی یادآور شد: برای سال جاری، تأمین سرمایه و نقدینگی شرکت‌ها و واحدهای تولیدی در دستور کار این بانک است و برنامه داریم بخشی قابل‌توجه منابع این بانک در استان در سال جاری به تأمین منابع مالی کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی استان در قالب پرداخت تسهیلات اختصاص یابد.

مدیر شعب بانک سپه در استان ایلام خاطرنشان کرد: تعداد پرداخت وام‌های تکلیفی این بانک در سال گذشته ۱۰ درصد بیشتر از پرداخت تسهیلات در سال ۱۴۰۱ بود.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و تجهیزات ، لوازم ، دستگاههای خط تولید و ماشین آلات بسته بندی خشکبار ، در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات