۱۵ هزار و ۶۵۸ فقره تسهیلات به آسیب دیدگان حوادث غیرمترقبه اعطا شد

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری با سود 50 درصد و سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

"سید عباس حسینی" با اشاره به وقوع حوادث غیرمترقبه در کشور و برنامه بانک مسکن برای کمک به بازسازی واحدهای مسکونی حادثه دیده، گفت: بانک مسکن ۳۸ هزار و ۸۴۶ فقره تسهیلات در قالب مشارکت مدنی، فروش اقساطی، جعاله، مرابحه معیشتی و مرابحه بخش کشاورزی به مبلغ بیش از ۱۸ هزار میلیارد ریال به حادثه دیدگان پرداخت.

به گفته مدیرعامل بانک مسکن، این بانک طی سال‌های اخیر در بخش پرداخت وام و تسهیلات به آسیب دیدگان ناشی از حوادث غیر مترقبه همچون سیل و زلزله، کارنامه موفقی از خود به جای گذاشته و آسیب دیدگان این حوادث در سالهای اخیر در بخش بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی و تأمین امور معیشتی همچنین کشاورزی از طریق دریافت تسهیلات بانک مسکن حمایت شده اند.

حسینی در این خصوص افزود: پرداخت تسهیلات‌ در بخش‌ حوادث غیرمترقبه از مسئولیت ها و تعهدات اجتماعی بانک مسکن محسوب می شود و این بانک به عنوان تنها بانک تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان، برای کاهش آلام و دردهای هموطنان نسبت به جبران خسارات و آسیب های وارده از طریق ارائه تسهیلات اقدام می کند.

وی ادامه‌داد: علاوه بر حمایت مالی از خسارت دیدگان به عنوان وظیفه قانونی بانک، بهترین راهکار برای مواجهه با حوادث غیرمترقبه و بروز کمترین خسارت و زیان، ساخت مسکن باکیفیت و مقاوم است.

مدیرعامل بانک مسکن خاطرنشان کرد: از این رو سیاست‌های اعتباری بانک مسکن با رویکرد حمایت از سازندگان حرفه‌ای و شرکت های دانش بنیان به منظور بهره گیری از فناوری‌های نوین ساخت و ساز در جهت توسعه ساخت مسکن استاندارد و باکیفیت در کشور تدوین و اجرایی شده است.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و خط تولید ماشین آلات بسته بندی عسل در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید


لیست مقالات