نظام بانکی در ارزیابی متقاضیان و تخصیص تسهیلات از منابع صندوق توسعه ملی نقش موثری ایفا کرد

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

پرسودترین خط تولید در ایران

فرشید فرخ نژاد با تاکید بر نقش موثر بانک ها در ارزیابی متقاضیان و تخصیص بهینه تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی اظهار داشت: نظام بانکی همسو با برنامه های توسعه ای دولت ها و صندوق توسعه ملی، در ارزیابی و کارشناسی طرح ها و اهلیت متقاضیان به عنوان رکن ضامن همواره نقش موثری داشته و باید این نکته را مدنظر قرار داد که نکول و عدم بازپرداخت برخی از تسهیلات اعطایی، تحت تاثیر متغیرهای اقتصادی کلان و همچنین تحریم های ظالمانه بوده است.

مدیرعامل بانک ملت تصریح کرد: صندوق توسعه ملی یک نهاد حاکمیتی و دارای منابع با کیفیت است که برای رشد پایدار، پیشرفت و توسعه کشور و سربلندی نسل های آینده تلاش می کند و نظام بانکی، با تجربه 100 ساله و اندوخته های دانشی که در اختیار دارد، می تواند بازوی توانمند این نهاد در تحقق اهداف مورد نظر باشد.

فرخ نژاد ادامه داد: توان کارشناسی و تخصصی نظام بانکی برای ارزیابی طرح ها، ظرفیت سنجی و اهلیت سنجی متقاضیان، ظرفیت بسیار مناسبی است که می تواند علاوه بر کارشناسی طرح ها، در تدوین سیاست های صندوق در سرمایه گذاری ها، تعاملات بین المللی و ارتباط با نهادهای مختلف کمک شایانی نماید.

فرخ نژاد اظهار داشت: از ارکان صندوق توسعه ملی انتظار می رود که در زمینه الزام بانک ها برای بازپرداخت وام و تسهیلات نکول شده برخی از مشتریان، به حجم تسهیلات پرداختی در سنوات گذشته، شرایط کلان اقتصادی و تضامین صادر شده توسط دولت و شرکت های دولتی و تحریم های مربوطه توجه داشته باشند تا در ارائه خدمات جاری بانک ها خللی ایجاد نشود.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و خط تولید  ماشین آلات عصاره گیری در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید

 


لیست مقالات