ثبت نام وام و تسهیلات یک میلیارد تومانی طرح فردا بانک تجارت با مبلغ اقساط

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

نحوه دریافت وام و تسهیلات از صندوق توسعه ملی

پزشکان، وکلا، طلا و جواهرسازان و مدیران شرکت‌ها که قصد تداوم شغل خود را داشته و برای این کار به وام نیاز دارند می‌توانند به بانک تجارت مراجعه کرده و برای تسهیلات «طرح فردا» آن درخواست بدهند.

سقف این تسهیلات برای هر رده شغلی متفاوت است. مثلا حداکثر این وام برای پزشکان متخصص و سازندگان طلا و جواهر به 1 میلیارد تومان می‌رسد. میزان حداکثری این وام برای پزشکان عمومی، وکلا و صاحبان دفترخانه‌ها 500 میلیون تومان اعلام شده است. مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های ارزنده بانکی نیز تا سقف 100 میلیون تومان امکان درخواست این وام را دارند.

حساب سپرده که می‌توان روی آن درخواست وام و تسهیلات مذکور را داد باید بلندمدت باشد. همچنین سود این تسهیلات 15 درصد اعلام شده و به منظور دریافت آن باید دو ضامن معتبر هم صنف متقاضی معرفی شوند. علاوه بر این سپرده متقاضی نیز تا زمان تسویه اقساط مسدود خواهد شد. مدت زمان بازپرداخت به انتخاب وام گیرنده متفاوت است اما از 36 ماه بیشتر نخواهد شد.

با در نظر گرفتن مبلغ وام 1 میلیارد تومانی، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت 36 ماهه میزان هر قسط 34 میلیون و 665 هزار و 329 تومان است. کل سود وام به 247 میلیون و 951 هزار و 826 تومان خواهد بود. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز به 1 میلیارد و 231 میلیون و 350 هزار تومان می‌رسد.

با بانک تجارت و برخی از خدمات آن بیشتر آشنا شوید

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت 36 ماهه، میزان هر قسط 7 میلیون و 741 هزار و 944 تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات 78 میلیون و 709 هزار و 995 تومان خواهد بود. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز 280 میلیون و 809 هزار و 995 تومان خواهد بود.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و هزینه احداث استخر خانگی، در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات