قیمت مسکن رکورد زد

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

مشاغل خانگی و شرایط دریافت وام مشاغل خانگی

اگرچه خرید و فروش املاک مسکونی در آمریکا به پایین‌ترین رقم خود در ۳۰ سال اخیر رسیده و در ماه می تغییر چندانی نداشته، قیمت‌ها به رکورد جدیدی رسیده و نرخ‌های بهره وام مسکن نیز همچنان بالاست.

به نقل از تسنیم، اگرچه خرید و فروش املاک مسکونی در آمریکا به پایین‌ترین رقم خود در ۳۰ سال اخیر رسیده و در ماه می تغییر چندانی نداشته، قیمت‌ها به رکورد جدیدی رسیده و نرخ‌های بهره وام و تسهیلات مسکن نیز همچنان بالاست

CNBC نوشت: طبق گزارش انجمن ملی مشاوران املاک آمریکا (NAR)، فروش به اصطلاح خانه‌های موجود در این کشور در ماه مه تقریباً ثابت بوده است و با کاهش ۰.۷ درصدی نسبت به آوریل به نرخ تعدیل شده فصلی و سالانه ۴.۱۱ میلیون واحد رسیده است.

این گزارش حاکی است که فروش املاک مسکونی در آمریکا نسبت به ماه می سال گذشته ۲.۸ درصد کاهش یافته است.

این تعداد فروش نهایی شده بر اساس قراردادهایی است که احتمالاً در ماه های مارس و آوریل امضا شده‌اند. سرعت پایین فروش در حالی رخ داد که نرخ‌ها در آوریل جهش زیادی داشتند.

متوسط نرخ بهره ثابت وام‌های مسکن ۳۰ ساله که بسیار در آمریکا محبوب است، اوایل ماه آوریل با حدود ۷ درصد آغاز کرد و قبل از اینکه در ماه مه اندکی کاهش یابد، تا اواسط آوریل به بیش از ۷.۵ درصد رسید. این نرخ اکنون حدود ۷ درصد است.

لارنس یون، اقتصاددان ارشد انجمن ملی مشاوران املاک در این باره گفت: وضعیت فروش خانه به سمت بهبودی حرکت نکرد. فکر می‌کردم در بهار امسال شاهد بهبودی باشیم. ما آن را نمی بینیم.

بر اساس مقایسه ماه به ماه، فروش در همه مناطق به جز جنوب آمریکا که ۱.۶ درصد کاهش یافت، بدون تغییر بود.

بزرگترین تغییر در ماه می این است که تعداد خانه‌های موجود برای فروش جهش کرده و بر اساس مقایسه ماه به ماه، افزایش ۶.۷ درصدی و سالانه ۱۸.۵ درصدی را شاهد بوده است

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و راه اندازی گلخانه پرورش انواع نشای و نهال ، در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات