ثبت نام وام ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز شد

وام و تسهیلات


توضیحات بیشتر

کد آیسیک ISICS ، سامانه استعلام و دریافت کد آیسیک اصناف و مالیاتی

احتراما به اطلاع می رساند با توجه به فراهم شدن فرایند پرداخت وام سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه متقاضیان دریافت وام ۳۰ میلیون تومانی کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر شهرستان تهران از امروزبه  مراجعه به سایت زیر پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

بازنشستگان و مستمری بگیران شهر تهران:

احتراما به اطلاع می رساند با توجه به فراهم شدن فرایند پرداخت وام سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه متقاضیان دریافت وام ۳۰ میلیون تومانی کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر شهرستان تهران از امروزبه  مراجعه به سایت کانون www.kabta.ir و ورود به سامانه ثبت نام وام با رعایت شرایط مندرج پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

بازنشسته گرامی ، پیش ثبت نام شما در سایت به معنی دریافت قطعی وام و تسهیلات نمیباشد و دریافت وام  افراد منوط به تخصیص منابع مالی لازم توسط سازمان تامین اجتماعی است و وظیفه کانون بازنشستگان صرفا پیش ثبت نام می باشد .

به گزارش بانک اول این سامانه متعلق به کانون شهر تهران میباشد و ان دسته از بازنشستگان سایر شعب شهرستان های تهران و استانهای دیگر میبایست از کانون مربوطه اقدام نمایند و در صورت ثبت نام این دسته از عزیزان ، وام ایشان پرداخت نخواهد شد.

ضمنا به هیچ وجه نیاز به مراجعه حضوری نمیباشد.

جهت سفارش ماشین آلات قیمت خط تولید و خط تولید انواع بیسکویت ، در سایت سالینام با شماره های تامین کنندگان تماس بگیرید.


لیست مقالات